Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 11 to przemoc, krew i flaki - zapowiada się świetna...

Mortal Kombat 11 to przemoc, krew i flaki – zapowiada się świetna zabawa

Tegoroczne The Game Awards zaskoczyło nas bardzo pozytywnie. Jedną z niespodzianek, jaka została ujawniona podczas imprezy było Mortal Kombat 11, co więcej premiera gry już wkrótce. Nowa odsłona serii z powodzeniem może kandydować do tytułu najbardziej brutalnego Mortal Kombat.

Jeżeli przegapiliście ostatnie odsłony gry to przypominamy: po tym, jak nie udało się powstrzymać przejęcia Ziemi przez Shao Kahna, Raiden skutecznie zresetował czas płynący w uniwersum MK. Reset spowodował jednak, że niektórzy bohaterowie nie żyją, a inni zmienili strony, ponadto dzieci wojowników są teraz tak potężni jak ich rodzice.

Zobacz także: Premiery gier w grudniu – lista pomysłów na prezent coraz dłuższa

Na podstawie trailera możemy wywnioskować, że w tej części również pojawią się podróżujące w czasie shenanigany. Z kolei pojedynki wyglądają mega brutalnie i można pokusić się o stwierdzenie, że będzie to najbrutalniejsza z dotychczasowych części.

Premiera gry została zapowiedziana na 23 kwietnia na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Zamówienie gry w przedsprzedaży zapewnia dostęp do wersji beta oraz Shao Kahna, jako grywalnej postaci. A już 17 stycznia odbędzie się specjalnie wydarzenie przedstawiające grę społeczności Mortal Kombat. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej na ten temat damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię