Strona głównaWiadomościNie możesz zainstalować FIFA 18? Nie tylko Ty…

Nie możesz zainstalować FIFA 18? Nie tylko Ty…

W nocy premierę miała FIFA 18. Minutę po północy grę można było aktywować na Originie. Z pewnością wiele osób czekało na ten moment i najprawdopodobniej przeżyło spore rozczarowanie. Gry aktualnie nie da się pobrać.

[AKTUALIZACJA]

EA Polska wydało oświadczenie w sprawie problemów z instalacją FIFY 18:

Jesteśmy świadomi problemu z pobraniem gry FIFA 18 poprzez Origin i rozwiązanie go, jest dla nas priorytetem! Wszelkie informacje na temat rozwiązania tego błędu będziemy zamieszczać w tym poście. Niezwłocznie będziemy was informować o wszelkich postępach w rozwiązaniu sprawy.

[AKTUALIZACJA 2]

Grę da się już pobrać i uruchomić!

[PIERWOTNY NEWS]

Po dodaniu gry do Origin wielu użytkownikom w ogóle nie pojawia się przycisk do pobrania gry FIFA 18. Jeśli u Ciebie jest podobnie, to nie masz powodów do paniki – podobny problem ma wielu graczy. Najwyraźniej nie ma znaczenia czy grę kupiło się bezpośrednio w Origin, czy też w jakimś innym sklepie. Gry na ten moment nie da się zainstalować.

Zobacz: Pierwszy polski test wartego 50 tys. zł Virtuix Omni

Na forum pomocy technicznej Electronic Arts można znaleźć wiele tematów z tym związanych, co oznacza, że problem jest globalny. Niektóre dyskusje mają już po kilkaset stron, więc można mówić o setkach, a pewnie nawet tysiącach użytkowników z tym samym bugiem. Nie wiadomo czy jest on uzależniony od wersji gry, ale sam zakupiłem edycję standardową i też nie mogę jej zainstalować. Niestety, na ten moment musimy po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać aż EA poradzi sobie z usterką.

 

Czy Wy też macie problem z zainstalowaniem FIFA 18?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię