Strona głównaGryAktualnościNowy Fable zostanie zaprezentowany najwcześniej na E3 2020

Nowy Fable zostanie zaprezentowany najwcześniej na E3 2020

Zarówno ja jak i wielu graczy po cichu liczyło, że podczas tegorocznych targów E3 zobaczymy zapowiedź kolejnej odsłony Fable. Niestety tak się nie stało, według zapowiedzi szefa Xbox Game Studios tego możemy spodziewać się najwcześniej w przyszłym roku.

Podczas wywiadu z serwisem Eurogamer szef Xbox Game Studios, Matt Booty zasugerował, że Fable może zostać zaprezentowany podczas przyszłorocznego E3. Dodaje jednak, że gra nie jest oficjalnie w przygotowaniu i jest to tylko plotka.

Zobacz: Plotki – Fable 4 z całkowicie otwartym światem, ale bez Albionu

Powiedział również, że należy dokonać wyboru, jakie gry powinny trafić do przyszłorocznego programu. Sugeruje to, że niektóre tytuły zostały usunięte z tegorocznej prezentacji i zachowane na następną okazję np. listopadowe X019 lub E3 2020.

Pytanie dziennikarza: Rozumiem, że masz w przyszłym roku duża konsolę, która musisz sprzedać. Ale znam też wielu fanów Fable, którzy mają nadzieję, na coś małego…

Matt Booty: Jak powiedziałem… wiele świetnych rzeczy czeka pod ręką na przyszły rok. Mam nadzieję, że wrócimy do tego w przyszłym roku.

Co ciekawe Booty stwierdził również, że ekipa przechodzi przez proces decyzyjny, który ma wskazać to co zostanie pokazane. Na pewno nie chcą w tej sytuacji pokazywać rzeczy zbyt wcześnie, jak miało to miejsce w przypadku pierwszych gier na konsolę Xbox One.

Zobacz: Age of Empires 4 – Microsoft zapewnia, że nadal pracuje nad grą

Project Scarlett ma trafić do sprzedaży w okresie świątecznym w przyszłym roku. Na tej podstawie możemy przypuszczać, że następny Fable może być przeznaczony na konsole Xbox One oraz PC z Windows 10.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceeurogamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię