Strona głównaWiadomościHardwareNowy TITAN RTX trafił już do pierwszych... Youtuberów

Nowy TITAN RTX trafił już do pierwszych… Youtuberów

Już wkrótce rodzina kart graficznych RTX powiększy się o kolejny element. Nową kartą będzie prawdopodobnie TITAN, który nawet trafił już do pierwszych użytkowników.

Oczywiście nie mówimy tu o nabywcach detalicznych, bo zanim TITAN pojawi się w sklepach minie pewnie jeszcze trochę czasu. Ale pierwsze przecieki zdradzają, że nowe karty otrzymali już pierwsi influencerzy, którzy nie powstrzymali się przed opublikowaniem w social mediach zdjęć tego urządzenia. Jednym z nich jest Linus z Linus Tech Tips, czyli kanału w szczególności poświęconego hardware. Wygląda więc na to, że publiczna premiera karty zbliża się wielkimi krokami – tym bardziej, że jej poprzedniczka również miała premierę pod koniec roku.

Zobacz także: Gigabyte prezentuje potwora – GeForce RTX 2080 Ti w wersji chłodzonej cieczą

Równie tajemnicze jak data premiery karty są jej dane techniczne. Można domniemywać, że będzię to coś pomiędzy profesjonalnym Quadro RTX 8000, a najwyższą kartą z rodziny GeFroce – RTX 2080 Ti. Cena? Pewnie około kilkunastu tysięcy złotych. Oby tylko nowe karty nie okazały się tak problematyczne, jak wcześniejsze modele z rodziny RTX.

Wiecej i bardziej szczegółowych informacji na temat karty powinno się pojawić już w tym tygodniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię