Strona głównaWiadomościHardwareNvidia – jak najszybciej zaktualizujcie swoje sterowniki

Nvidia – jak najszybciej zaktualizujcie swoje sterowniki

W sterownikach Nvidii znaleziono aż 5 poważnych luk bezpieczeństwa. Wszystkie zostały usunięte w najnowszej wersji oprogramowania. Właśnie dlatego Zieloni zalecają jak najszybszą aktualizację.

Luki bezpieczeństwa w oprogramowaniu komputerowym nie są niczym nadzwyczajnym. Zdarzają się. Nie jest to może coś, do czego powinniśmy się przyzwyczaić a tym bardziej akceptować, ale warto zdawać sobie z nich sprawę. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby przez cały czas aktualizować oprogramowanie czy to sam system operacyjny, czy też sterowniki. Tak jest też w przypadku kart graficznych Nvidii.

Zobacz: W 2023 roku pierwsza gra, która będzie wymagała Ray Tracingu

Poprawiona wersja sterowników, oznaczona jako 431.60, została wydana już pod koniec lipca. Zawiera ona poprawkę, która usuwa aż 5 poważnych luk bezpieczeństwa. Nvidia apeluje, aby jak najszybciej przeprowadzić proces aktualizacji. Narażeni są wszyscy użytkownicy, którzy mają na swoich komputerach sterowniki w wersji 431.23, 425.85 oraz 412.39. Jeśli macie zainstalowany program Nvidia GeForce Experience, to w nim wystarczy przejść do zakładki „sterowniki” i stamtąd pobrać oraz zainstalować najnowszą wersję. Jeśli nie, to oprogramowanie najlepiej pobrać z oficjalnej strony Zielonych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNvidia
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię