Strona główna Gry Darmowy tydzień z Overwatch - idealna okazja, aby przetestować nową bohaterkę

Darmowy tydzień z Overwatch – idealna okazja, aby przetestować nową bohaterkę

- Reklama -

Jeśli jakimś cudem nie graliście jeszcze w Overwatcha, pomimo kilku już darmowych tygodni i weekendów, to macie okazję nadrobić zaległości. Wkrótce rusza kolejny darmowy okres.

Blizzard co jakiś czas oferuje darmowe weekendy lub nawet tygodnie w swoich grach. Najczęściej zdarza się to w przypadku rewelacyjnej strzelanko-MMO-czymś (trudno jednoznacznie określić gatunek tej gry), czyli Overwatchu. Nie inaczej jest i tym razem.

Już 20 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego rusza darmowy tydzień z Overwatchem. Bez żadnych opłat uruchomicie grę aż do 27 listopada do 8:59 rano. To naprawdę sporo czasu, aby dokładnie zapoznać się z mechaniką gry i przekonać się, czy to produkcja dla Was. Ze swojej strony mogę ją tylko polecić. Overwatch to dla mnie jedna z ciekawszych gier sieciowych i systematycznie uruchamiam ją, aby mierzyć się z innymi graczami na coraz to nowszych mapach.

Darmowy tydzień to też okazja, aby przetestować nową postać – Ashe, która niedawno trafiła na oficjalne serwery. Wkrótce do gry ma też trafić cross-play między PC-towcami i graczami konsolowymi, więc przeciwników będzie jeszcze więcej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE