Strona głównaKonsoleOverwatch niedługo trafi na Switch?

Overwatch niedługo trafi na Switch?

Do Nintendo Direct pozostało kilka godzin. Podczas wydarzenia możemy spodziewać się zapowiedzi kilku interesujących gier oraz innych nowości jakie zaplanowało dla graczy Nintendo. Wśród nich może być Overwatch.

Wiele przecieków na temat nadchodzących gier wychodzi wprost ze sklepów, które mają się zajmować ich sprzedażą. Podobna sytuacja może mieć miejsce z Overwatch w wersji na Nintendo Switch. Jeden z użytkowników forum Reddit, pracujących w sklepie z grami, opublikował rzekomą listę tytułów jakie mają niedługo trafić do oferty sklepu. Wśród nich jest Owerwatch NSW.

Zobacz: Bulletstorm: edycja na Switcha niepostrzeżenie trafia do sklepu Nintendo

Oczywiście tego typu „dowody” możemy traktować z przymrużeniem jednego i zamknięciem drugiego oka. Sam autor nie poparł swojej teorii żadnymi innymi dowodami. Dzisiaj jednak za sprawą nieuwagi jednego z pracowników Nintendo wyciekła data premiery Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville. Data pokrywa się z tą, na opublikowanej wyżej liście. Gra ma trafić na półki 18 października. Przypadek? Może i tak, ale to sprawia, że przychylniej możemy spojrzeć na listę gier z Reddit.

Zobacz: EA chce przenieść kolejne tytuły na Nintendo Switch

Ostatecznie o prawdziwości tego doniesienia przekonamy się za kilka godzin.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię