Strona głównaEsportCounter-StrikepashaBiceps tworzy "szkołę CS:GO" - Pasha Gaming School

pashaBiceps tworzy „szkołę CS:GO” – Pasha Gaming School

Pamiętacie jak kiedyś w esportowej społeczności zaczął krążyć żart o Pasha London School? pashaBiceps postanowił wykorzystać potencjał drzemiący w tym haśle i stworzyć “szkołę CS:GO”.

Hasełko o Pasha London School powstało na bazie umiejętności Polaka w posługiwaniu się językiem angielskim, które może trochę odbiegają od idealnych, za to można je określić jako niezwykle sympatyczne. W końcu jednak z tego “mema” powstaje coś całkiem poważnego – Pasha Gaming School. Ma to być duży projekt, który powinien ułatwić początkującym graczom wejście w esport. Jego częścią ma być między innymi liga, a najbardziej wyróżniający się zawodnicy tejże będą otrzymywać stypendia. Podsumowaniem projektu ma być bootcamp z pashą w roli głównego “wykładowcy”. Na bootcampie ma zostać wyłonionych czterech najlepszych z najlepszych, którzy wspólnie z Jarkiem stworzą drużynę.

Zobacz: pashaBiceps na testach w x-kom AGO. Czy to jest wielki projekt, który zapowiadał niedawno?

Oprócz niewątpliwego zaszczytu gry u boku samego pashyBicepsa, uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił przeciwko najlepszym na świecie. Polak zapowiedział między innymi uczestnictwo w projekcie takich legend CS-a jak olofmeister czy GeT_RiGhT.

Zobacz: Aktualizacja CS:GO – nauka granatów jeszcze nigdy nie była tak łatwa

Póki co nie znamy bliższych szczegółów na temat startu projektu oraz możliwości zapisywania się. Jak tylko się takie pojawią, damy Wam znać.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię