Strona głównaGryAktualnościThe Walking Dead: The Telltale Definitive Series już we wrześniu

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series już we wrześniu

Premiera The Walking Dead: The Telltale Definitive Series została oficjalnie zaplanowana na wrzesień tego roku. W jednym pakiecie otrzymamy wszystkie sezony, które dodatkowo zostały odświeżone graficznie.

Skybound zapowiedział dzisiaj, że gra będzie dostępna na Xbox One, PS 4 oraz PC za pośrednictwem Epic Game Store. The Walking Dead: The Telltale Definitive Series to kompilacja zawierająca wszystkie sezony oraz wiele ulepszeń. Są to między innymi poprawiona grafika oraz dodatkowe funkcje. Gra dostępna jest również w na nośniku fizycznym w przedsprzedaży, na oficjalnej witrynie Skybound.

Dostępne są trzy wersje gry:

  • Protector Pack (99,99$) – w zestawie otrzymamy koszulkę „School for Troubled Youth”, przypinki Clementine i Lee, kaszkiet, matrioszki oraz pluszaka Disco Broccoli.
  • Guardian Pack (249,99 $) – zestaw zapakowany w pudełko ze złotymi podpisami zespołu Still Not Bitten, oraz to co znajdziemy w zestawie Protector Pack, dodatkowo figurki Clementine i Lee oraz Art. Print.
  • Pakiet Signature (349,99 $) – zestaw zapakowany w pudełko z pieczątką i autografami Still Not Bitten, oraz Roberta Kirkmana. Przedmioty z Guardian Pack. Zestaw jest limitowany do 100 sztuk. I obecnie wszystkie są już wyprzedane.

Zobacz: Overkill’s The Walking Dead wkrótce może znikąć ze Steam

Komiks autorstwa Roberta Kirkmana The Walking Dead ma obecnie status kultowego. Wiele zawdzięcza serialowi, którego emisja rozpoczęła się w 2010 roku. Jednak nawet to nie powstrzymało Telltale Games przed bankructwem. Po tym jak studio zwolniło pracowników, dalsze losy serii gier stały pod wielkim znakiem zapytania. Na szczęście ostatni odcinek serii został wydany przez Skybound kilka tygodni temu.

Zobacz: Finałowy sezon The Walking Dead tylko w sklepie Epic Games?

Zbiorczy pakiet jest doskonałą okazją, aby za jednym zamachem zaopatrzyć się w całą serię, chociaż cena może troszeczkę odstraszać. A Wy jak oceniacie ostatni odcinek? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceskybound
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Podobno zmieniona została oprawa graficzna we wszystkich wydaniach. Mam pytanie, czy jest możliwość zagrać w starym (bardziej kolorowym stylu) czym jest opcja zmiany czy może jednak ustawili na sztywno?
    Nie wiem czy chce grać we wszystkie odcinki któryś są utytłane w tej samym stylu graficznym

  2. Czwarty sezon ogólnie na plus, ale w definitywne zakończenie historii nie wierzę. Pracownicy Telltale przeszli do Skybound Games i działali pod nazwą „Still Not Bitten” – obecnie trwają dyskusje, czy połączyć ich z firmą Roberta Kirkmana, czy wspierać działalność pod własnym szyldem. Miesiąc temu już zapowiedziano, że będzie więcej historii w świecie The Walking Dead i codziennie są na ten temat jakieś rozmowy. Kolejny sezon nawet nie musi rozgrywać się z punktu widzenia Clementine. Mogą dać Alvina Juniora albo kompletnie nową postać, która wkroczy w ich świat. Ogólnie sądzę, że historia ma potencjał na jeszcze wiele sezonów i zapewne Skybound zda sobie z tego wkrótce sprawę. Będę czekał na wieści w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię