Strona głównaKonsolePlayStation 5 - Dead by Daylight potwierdza istnienie motywów

PlayStation 5 – Dead by Daylight potwierdza istnienie motywów

Wygląda na to, że niektóre elementy software’u PlayStation 4 nie ulegną zmianie razem z nową generacją. Jednym z nich są najwyraźniej motywy.

Już przy okazji dzisiejszej aktualizacji oprogramowania PlayStation 4 Sony wspominało, że część funkcji z aktualnej generacji przejdzie na następną. Po co zmieniać coś, co dobrze działa?

Zobacz: Xbox Series X pierwszy unboxing i upuszczenie pada

Jednym z elementów, które przejdą najpewniej na PS5 będą motywy. Przynajmniej na to wskazuje najnowsza informacja pochodząca od twórców Dead by Daylight. Deweloper popularnego multiplayera do edycji swojej gry na nową konsolę Sony obiecuje dodać ekskluzywny motyw.

Chociaż nie jest to funkcja niezbędna większości użytkowników, jest to dobry sposób, żeby uczynić swoją konsolę nieco bardziej wyjątkową. Motywy to popularny dodatek do wielu cyfrowych wersji gier. Fani mogą w ten sposób, niczym tapetą na komputerach osobistych, oznajmiać światu swoje ulubione tytuły.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię