Strona głównaKonsolePlayStation 5 – nowy projekt konsoli zaskakuje prostotą i elegancją

PlayStation 5 – nowy projekt konsoli zaskakuje prostotą i elegancją

Sony coraz bardziej zamyka się w sobie w kwestiach PlayStation 5 i nie chce zdradzić nic na jej temat. Ostateczny wygląd konsoli nadal pozostaje zagadką, dlatego wodzę wyobraźni puszczają graficy. Jeden z nich przedstawił nowy projekt PS5, który zaskakuje prostym designem, a jednocześnie jest elegancki.

Już od dawna wiemy jak będzie wyglądała nowa konsola Microsoftu. Niestety tego samego nie można powiedzieć na temat PlayStation 5. Sony nie zdradza żadnych informacji na temat swojej nowej konsoli i nie wiemy, jaka będzie specyfikacja urządzenia, czy producent ma jakieś problemy i co przed nami ukrywa. Ba nie wiemy nawet jak nowa konsola będzie wyglądało. Nic więc, dziwnego, że graficy przygotowują swoje projekty spekulując jak może wyglądać PS5.

Zobacz: Menu PlayStation 5 z szybkim podglądem rozgrywki

Tym razem ciekawy projekt przedstawi Concept Creator, którego praca została zaprezentowana na łamach LetsGoDigital. Propozycja artysty łączy w sobie prostotę z elegancją. To co może niepokoić to mała liczba otworów wentylacyjnych, ale pamiętajmy to tylko wizja artysty. Jak w rzeczywistości wygląda konsola wiedzą tylko nieliczni.

Zobacz: PlayStation 5 Pro z wydajnością na poziomie Xbox Series X

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię