Strona głównaKonsoleMenu PlayStation 5 z szybkim podglądem rozgrywki

Menu PlayStation 5 z szybkim podglądem rozgrywki

PlayStation 5 to nie tylko nowy sprzęt i nowe gry, ale też zupełnie nowe możliwości programowe samej konsoli. Chociaż interfejs nie ma się zmienić drastycznie, to Sony wprowadzi w nim kilku usprawnień. Jednym ma być możliwość podglądu rozgrywki przed uruchomieniem gry.

Wciąż czekamy na oficjalną prezentację konsoli PlayStation 5. Póki co Sony ociąga się z pokazaniem swojego najnowszego dzieła, więc możemy jedynie opierać się na licznych przeciekach i pogłoskach. Najnowsze mówią o ciekawym usprawnieniu interfejsu głównego konsoli. Ten podobno nie ma zmienić się drastycznie i Japończycy chcą bazować na tym, co jest już znane z PS4, ale nie oznacza to, że nie obejdzie się bez nowości.

Według Gamestop w PlayStation 5 pojawi się możliwość podglądu rozgrywki z poziomu menu konsoli i to bez uruchamiania samej gry.

– Interfejs użytkownika PlayStation 5 zostanie ulepszony w innowacyjny sposób, by gracze mogli zobaczyć, co dzieje się w grze bez jej uruchamiania. Z menu PlayStation 5 możesz zobaczyć, jakie mecze wieloosobowe są dostępne lub w jakich misjach dla jednego gracza bierzesz udział – możemy przeczytać.

Tego typu funkcja brzmi całkiem ciekawie i na pewno byłaby miłym usprawnieniem systemu operacyjnego PlayStation 5. Jak zawsze pamiętajcie, że na ten moment to tylko plotki i musimy czekać na oficjalne potwierdzenie Sony.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię