Strona głównaKonsoleNowe rendery PlayStation 5. Czy tak będzie wyglądał next-gen Sony?

Nowe rendery PlayStation 5. Czy tak będzie wyglądał next-gen Sony?

Przecieki w postaci szkiców patentowych oraz renderów devkitów PlayStation 5 znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Czy podobnie będzie z renderami rzekomej wersji dostępnej dla klientów końcowych?

Najnowsze rendery PlayStation 5 pojawiły się na forum Resetera i widniejąca na nich konsola wygląda zupełnie inaczej niż na materiałach, które widzieliśmy do tej pory. Jest stosunkowo niewielka i kształtem nieco przypomina klin. Na froncie widzimy jedynie logo Sony, niewielką szczelinę dla płyt (czyli konsola będzie posiadać napęd optyczny) oraz przyciski Power oraz do wysuwania płyty.Otwory wentylacyjne umieszczono po bokach, a sama konsola wydaje się być dopasowana – w przeciwieństwie do nowego Xboxa – do większości szafek. Konsola w tej wersji ma również mieć możliwość pracy w pionie.

PlayStation 5 1 PlayStation 5 4 PlayStation 5 3 PlayStation 5 2

Nie można być oczywiście w 100% pewnym, czy tak będzie wyglądać konsola w swojej ostatecznej formie, czy po prostu jest to kolejny pomysł fanów na jej design. Gdyby faktycznie miała tak wyglądać – podobała by Wam się?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceResetera
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię