Strona głównaKonsolePlayStation Store - Sony umożliwi zmianę regionu?

PlayStation Store – Sony umożliwi zmianę regionu?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Sony umożliwiło zmianę ID w PlayStation Network. Wygląda na to, że japoński gigant ma zamiar iść dalej. Według plotek Sony udostępni możliwość zmiany regionu w PS Store. W końcu coś, na co czekali globtroterzy.

Plotki na temat planów wprowadzenia przez Sony możliwości zmiany regionu w PS Store pojawiły się na początku tego tygodnia. W menu usługi znajduje się opcja dająca możliwość zmiany kraju/regionu oraz języka. Zmiany te nie zostały jednak poparte żadnym komunikatem ze strony producenta. Kilku użytkowników postanowiło samodzielnie zweryfikować jak to działa i niestety w chwili obecnej nie przynosi to oczekiwanego rezultatu. Po zmianie regionu, automatycznie zmieniają się ceny w sklepie, jednak nie możemy nic kupić. Przy kolejnym uruchomieniu usługi, system proponuje powrót do domyślnego regionu.

Zobacz także: PES 2019 Lite – darmowa wersja świetnej gry piłkarskiej

Na liście dostępnych regionów znajdują się: Austria, Anglia, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i Szwecja.

Na razie nie jest znana data wprowadzenia nowej funkcji na PS Store. Użytkownicy od lat narzekali na brak możliwości zmiany regionu w PS Store, co jest dość dziwne biorąc pod uwagę globalizację i możliwość niemal nieograniczonego podróżowanie i zmiany miejsca zamieszkania. Wygląda na to, że Sony zdecydowało się w końcu wysłuchać użytkowników.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię