Strona głównaEsportPompa Team rezygnuje z dywizji League of Legends

Pompa Team rezygnuje z dywizji League of Legends

Ciekawe informacje docierają z obozu mistrzów 4. sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Dywizja League of Legends Pompa Team zawiesza działalność na czas nieokreślony.

Taką decyzję przekazał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski, współzałożyciel organizacji i człowiek bezpośrednio odpowiedzialny za dywizję League of Legends. On sam postanowił odejść ze sceny esportu w Polsce.

Jest to bardzo zaskakująca decyzja, biorąc pod uwagę, że dywizja LoL-a była jednym z mocniejszych punktów Pompa Team. Oprócz niej organizacja posiada jeszcze co prawda niedawno “wskrzeszoną” dywizję w Counter-Strike: Global Offensive oraz ZULA, którą powołano we wrześniu tego roku, ale to drużyna League of Legends najbardziej regularnie pojawiała się w czołówce turniejów, włącznie ze zdobytym niedawno mistrzostwem 4. sezonu PLE.

Bardziej szczegółowe informacje co do przyczyny odejścia TheNitroZyniaka z esportu, ani rezygnacji z utrzymywania składu League of Legends póki co nie są znane. Jak myślicie, co się mogło takiego stać, że Serguisz rezygnuje z esportu, a organizacja stawia na CS:GO i ZULĘ?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię