Strona głównaKonsolePS5 automatycznie nagra film po zdobyciu trofeum

PS5 automatycznie nagra film po zdobyciu trofeum

Premiera PS5 już za kilka dni. Nowa konsola wprowadzi kilka ciekawych technologii. Jedną z nich będzie automatyczne nagrywanie filmów podczas odblokowywania trofeów.

Trofea jakie można zdobywać podczas gry zostały wprowadzone w PS3. Na konsoli PlayStation 5 będą one nieco zmienione oraz pojawi się ciekawa opcja w postaci automatycznego nagrywania klipów w chwili ich zdobycia.

Zobacz: Listopadowy PlayStation Plus zawiera bonusową grę na PlayStation 5

Greg Miller z serwisu Kinda Funny szczegółowo opisał, jak działa system osiągnięć na konsoli PS5. Zgodnie z jego zapowiedzią konsola rejestruje krótkie wideo pokazujące nasze wysiłki podczas odblokowywania trofeum.

To duża zmiana w porównaniu w jaki PS4 zapisywało zdobyte trofea. Jeżeli sami nie rozpoczęliśmy nagrywania, czy nie zrobiliśmy zrzutu ekranu, moment ten bezpowrotnie przepadał. Nie jest jasne czy funkcja będzie dostępna w grach, które blokowały możliwość udostępniania.

W ostatniej aktualizacji został też zmieniony system zwiększając liczbę poziomów do zdobycia ze 100 do 999. Struktura i ranking istniejących poziomów, aby kontynuować rywalizację z innymi graczami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię