Strona głównaKonsolePS5 – Jim Ryan nie słyszał skarg na pamięć w PS5

PS5 – Jim Ryan nie słyszał skarg na pamięć w PS5

Część graczy ma już dostęp do konsoli PS5 i cieszy się grami. wielu jednak szybko odkrywa, że nowoczesne gry wideo zajmują bardzo dużo przestrzeni. W tydzień po premierze dyski SSD nowej konsoli są już zapchane. Sony się tym jednak nie przejmuje.

Niedawno w wywiadzie dla The Telegraph dyrektor generalny PlayStation Jim Ryan stwierdził, że Sony nie przejmuje się tym problemem i jest przekonany, że pojemność dysku na PS5 jest odpowiednia dla większości graczy.

W rozmowie powiedział:

Nie słyszałem żadnych skarg. Oczywiście będziemy obserwować, co się stanie, gdy ludzie rozpakują swoje PlayStation i zaczną z nich korzystać. Myślimy, że wszystko będzie w porządku. Oczywiście jesteśmy w stanie monitorować użycie dysku twardego na PS4 i wszystko co tam widzieliśmy wskazuje, że powinno być dobrze.

PS5 nie pozawala obecnie nieprzechowywanie gier na nośnikach zewnętrznych, a takie tytuły jak Call of Duty: Black Ops Cold War i Spider-Man: Miles Morales zajmują bardzo dużo miejsca. Cold War wymaga 135 GB miejsca na konsolach nowej generacji.

Zobacz: Ubisoft Montreal – pracownicy firmy są przetrzymywani jako zakładnicy [AKTUALIZACJA]

Pamięć wewnętrzną PS5 można rozbudować o jednostki SSD z certyfikatem Sony, technologia ta nie jest tania. Rozszerzona pamięć dla PS5 może stać się przydatną opcją, ale będzie wymagała aktualizacji konsoli. Na razie gracze będą musieli żonglować instalacjami swoich gier. Najgorsze jest jednak to, że Sony nie widzi problemu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię