Strona głównaKonsolePS5 – nie starczyło na premierę? Będzie więcej na święta

PS5 – nie starczyło na premierę? Będzie więcej na święta

W części krajów dzisiaj ruszyła sprzedać PS5, my musimy poczekać do 19 listopada. Jednak już od dawna wiadomo, że nie wystarczy dla wszystkich. Sony uspokaja, przed świętami będzie kolejna dostawa.

Jim Ryan z Sony mówi, że firma obecnie ciężko pracuje, aby zalać rynek kolejnymi konsolami PS5 jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. W wywiadzie dla BBC szef PlayStation powiedział:

Robimy więcej PS5 w tym trudnym środowisku. Jeżeli ludzie nie mogą kupić konsoli w dniu premiery, jest nam bardzo przykro i przepraszamy. Mogą być pewni, że naprawdę ciężko pracujemy, aby wprowadzić znaczące dostawy na rynek przed świętami i po nich.

Zobacz: Codemasters podobno zaakceptowało ofertę Take-Two, finalizacja ma nastąpić w 2021.

Oczywiste jest, że pandemia koronawirusa miała ogromny wypływ na wprowadzenie PS5 na rynek. Jednak Ryan mówi, że firma nadal jest bardzo zadowolone z tego, czym zarządza.

To będzie większa premiera niż PS4. Myślę, że biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich się znaleźliśmy możemy być z tego po ciuchu dumni.

Zamawialiście PS5 w przedsprzedaży, czy czekacie spokojnie, aż będzie zalegał na półkach sklepowych i trafi do sprzedaży z bundlami? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię