Strona głównaKonsolePS5 – Oficjalne buty Nike PS5. Cena? Kusząca

PS5 – Oficjalne buty Nike PS5. Cena? Kusząca

Sony i Nike ponownie nawiązały współpracę, której dzieckiem są oficjalne buty PS5. Model ten powinien trafić w gust sympatyków marki PlayStation. Co więcej, oryginalne buty nie odstraszają ceną.

Producenci ubrań oraz obuwia bardzo chętnie nawiązują współpracę zarówno z deweloperami jak i producentami sprzętu gamingowego. Dzięki temu doczekaliśmy się już butów dla fanów Spider-Mana, czy Cyberpunk 2077. Było również coś dla fanów Nvidia RTX 3080. Tym razem padło na buty i konsolę PS5.

Zobacz: Among Us – jak łatwo zmodyfikować rozgrywkę?

Pierwsza prezentacja nowego obuwia sportowego odbyła się kilka tygodni temu dla wybrańców. Teraz współpraca pomiędzy firmami została oficjalnie potwierdzona. Sony, Nike oraz Paul George (koszykarz NBA) połączyli siły, by dostarczyć graczom buty z logo PS5. Co ciekawe, buty zostały wycenione na 100 dolarów, więc cenowo nie odbiegają od innych butów marki Nike. A biorąc pod uwagę, że wcześniejsze buty Nike PG2 PlayStation z 2018 roku teraz można sprzedać za około 500 dolarów, to można wręcz traktować to jako inwestycję.

Buty będą dostępne w dwóch wersjach niebieskiej oraz białej. Pierwsza ma przypominać menu konsoli, a druga samą konsolę. A tak prezentują się w realu:

Nike PS5 Nike PS5 Nike PS5 Nike PS5 Nike PS5 Nike PS5

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię