Strona głównaKonsoleResedent Evil 2, 3 i 7 w wersji next-gen bez pudełek

Resedent Evil 2, 3 i 7 w wersji next-gen bez pudełek

Capcom zdradził szczegóły next-genowych wersji Resident Evil 2, 3 oraz 7. Najistotniejszy wydaje się fakt, że żadna z nich nie doczeka się wydania pudełkowego.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Capcomu wszystkie gry trafią na konsole PS5 oraz Xbox Series. Na razie nie podano jednak daty premiery. Wiadomo natomiast, że będą to wyłącznie wydania cyfrowe bez wersji pudełkowych. Twórcy nie mają na razie w planach wersji fizycznej.

Posiadacze pudełkowych wersji na PS4 oraz Xbox One, będą mogli bezpłatnie pobrać ulepszenie bezpośrednio ze sklepów PS Store i MS Store. W obu przypadkach do grania będzie potrzebna płyta w napędzie konsoli nowej generacji. Z kolei Gracze PC dostaną bezpłatną aktualizację.

Zobacz: Ubisoft wkrótce ogłosi mobilne wersje Rainbow Six, The Division oraz Assassin’s Creed

Co więcej, wszystkie posiadane dotychczas dodatki przeniosą się do ulepszonych wersji. Dotyczy to również zapisów rozgrywki. Oznacza to, że na konsolach nowej generacji będziemy mogli kontynuować rozgrywkę, bez konieczności przechodzenia gry od nowa. Ulepszona wersja na PS dostanie ray tracing, więcej FPS, wsparcie dla DualSense oraz dźwięk 3D. Wersja na PC i Xbox z pewnością dostanie więcej FPS i ray tracing. Teraz pozostaje cierpliwie czekać do wydania aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię