Strona głównaKonsoleRuszyła promocja gier na PlayStation VR

Ruszyła promocja gier na PlayStation VR

Szczęśliwi posiadacze PS VR mogą zaoszczędzić parę groszy. Rozpoczęła się dzisiaj duża promocja na gry wykorzystujące wirtualną rzeczywistość.

Większość fanów PlayStation czeka teraz oczywiście przede wszystkim na preordery PS5. Zanim jednak poznamy oficjalną cenę konsoli i zaczniemy szykować nasze portfele na końcówkę roku, jest okazja żeby ograć kilka zaległości na PS VR.

Zobacz: Crysis Remastered – ray tracing na konsoli Xbox One X i Playstation 4

Podobnie jak w każdą inną środę, Sony odświeżyło listę promocji w PlayStation Store. W rezultacie od dzisiaj, od 16:00 rozpocznie się kolejna przecena, tym razem na gry w wirtualnej rzeczywistości.

Jeżeli posiadacie słynny hełm Sony do gier w VR, warto zerknąć do PS Store po rozpoczęciu nowej oferty. Wśród przecenionych gier znajdują się m.in. Marvel’s Iron Man, Borderlands 2, Astro Bot czy Firewall Zero Hour. W oczekiwaniu na Cyberpunka i Assassin’s Creeda można więc nadrobić zaległości na nieco mniej standardowej platformie.

Promocja na gry w wirtualnej rzeczywistości potrwa do 23 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię