Strona głównaKonsoleSony będzie dalej pracowało nad nowymi funkcjami PlayStation 5

Sony będzie dalej pracowało nad nowymi funkcjami PlayStation 5

W wywiadzie na łamach bloga PlayStation, Hideaki Nishino – wiceprezes ds. doświadczenia platformy Sony, wypowiedział się na temat ostatnich aktualizacji PS5 oraz przyszłości.

Po wypuszczeniu zestawu poprawek dla PlayStation 5, Sony opublikowało wywiad z wiceprezesem ds. doświadczenia platformy, Hideaki Nishino. Wypowiedział się on w nim na temat szczegółów ostatniej aktualizacji, takich jak wsparcie dla dysków M.2 czy 3D audio. Potwierdził też, że graczy czeka mnóstwo nowych funkcji, o które pytali.

“Kiedy patrzę na listę rzeczy do zrobienia – jest ich mnóstwo. O wiele z nich pyta społeczność. Pilnie nad nimi pracuję i wiele z nich zobaczycie w przyszłości.”

Rozwijając myśl na temat tego jak aktualizacje są tworzone, Nishino powiedział, że zespół miał “listę życzeń” stworzoną już przed premierą konsoli. Na bieżąco też monitorują reakcje społeczności. Nie mógł natomiast zdradzić nad jakimi kolejnymi usprawnieniami pracują, ale powiedział, że Sony chce dodać ich znacznie więcej niż funkcjonuje obecnie i wszyscy zdają sobie sprawę z życzeń graczy. Jednymi z najpopularniejszych są – możliwość organizowania folderów oraz wsparcie dla rozdzielczości 1440p.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię