Strona głównaKonsoleSony pyta użytkowników o funkcje PlayStation 5

Sony pyta użytkowników o funkcje PlayStation 5

Firma Sony zdecydowała się na bardzo mądry ruch. Pyta użytkowników o to, jakie funkcje chcieliby zobaczyć w nadchodzących PlayStation 5.

Firmy, które pytają użytkowników o to, jakie funkcje chcą zobaczyć w nowym sprzęcie, bardzo często dobrze na tym wychodzą. Choć może to niekoniecznie gamingowy wątek, to idealnym tego przykładem jest produkująca zegarki Grupa Fossil. Kilka miesięcy temu pojawiła się nowa generacja smartwatchy, w której wprowadzono funkcje pożądane przez użytkowników, po konsultacji z nimi. Efekt? Genialny! Zegarki, jak na dzisiejsze możliwości technologiczne, są niemal kompletne.

Zobacz: Gran Turismo z ray tracingiem. Czy to wersja na PlayStation 5?

Wróćmy do tematu. Firma Sony rozesłała pytanie o nowe funkcje do europejskich subskrybentów PlayStation Plus. Otrzymali oni wiadomość o treści:

Cześć, chcielibyśmy usłyszeć twoje opinie na temat gier konsolowych. Pomoże nam to zaplanować przyszłość PlayStation i poprawić wrażenia twoje oraz wszystkich naszych graczy. Nie zajmie to dużo czasu i naprawdę doceniamy twój udział.

Wielkie dzięki, Twój Zespół Sony PlayStation

Wbrew pozorom, uwierzcie mi na słowo, firmy bardzo poważnie traktują podpowiedzi klientów. O ile oczywiście są one wykonalne. Wiadomo, że w pudełku z PlayStation 5 nie znajdziemy żywego jednorożca, ani pada od Xboxa. Jeśli jednak macie pomysły na jakieś usprawnienia, nie bójcie się o nich napisać.

Zobacz: Sony źle oznacza pudełka z PlayStation 4. Firma zapłaci 2 mln euro kary

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Sony zaprezentuje PlayStation 5, ale aktualne informacje mówią o pierwszej prezentacji jeszcze w tym roku. Firma po raz pierwszy w historii nie pojawiła się na styczniowych targach CES, więc jakie mamy inne opcje? W kwietniu jak co roku organizowany jest GamesCom w Kolonii, to może być dobra okazja. Być może jakiś przeciek pojawi się podczas prezentacji nowych smartfonów Xperia, która odbędzie się 25 lutego na targach Mobile World Congress. Smartfony Sony od zawsze były nastawione na integrację z konsolami PlayStation, więc może to da nam jakiś trop w tej sprawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię