Strona głównaKonsoleSony wyda więcej gier w Edycji Reżyserskiej tak jak Ghost of Tsushima

Sony wyda więcej gier w Edycji Reżyserskiej tak jak Ghost of Tsushima

Kilka dnie temu Sony zapowiedziało Ghost of Tsushima Director’s Cut, czyli rozszerzoną wersję gry z dodatkową zawartością. Japońska firma zdradza teraz, że planuje wydawać więcej gier w wersji reżyserskiej.

Hermen Hulst – szef PlayStation na Twitterze zamieścił wpis, w którym zdradza, że firma chce wypuszczać kolejne gry w wersji reżyserskiej, podobnie jak miało to miejsce z Ghost of Tsushima.

Nasze Edycje Reżyserskie wprowadzą nową zawartość, a na PS5 wykorzystają zaawansowane możliwości konsoli.

Wiadomo już, że w wersji reżyserskiej zostanie wydane również Death Stranding, jednak ze zwiastuna nie można wywnioskować jaka nowa zawartość będzie wprowadzona do gry. Mówi się, że będzie bardziej rozbudowany system skradania.

Zobacz: Amazon Prime Video pokaże ostatnie pełnometrażowe anime Evangelion

Wersja reżyserska Ghost of Tsushima będzie zawierała nową lokację Wyspę Iki, na któreym Jin będzie szukał śladów mongolskiej inwazji. Do tego dojdą przedmioty kosmetyczne oraz komentarz reżysera i cyfrowy minialbum.

W wersji PS5 poprawiona zostanie również synchronizacja ust w japońskiej wersji dźwiękowej. Do tego dojdzie pełna obsługa DualSense. Aktualizacja z wersji PS4 na PS5 kosztuje 10 dolarów. Premiera dodatku i nowego wydawania zaplanowana jest na 20 sierpnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię