Strona głównaGryAktualnościSpellForce 3: Soul Harvest - samodzielny dodatek, który mocno namiesza w serii...

SpellForce 3: Soul Harvest – samodzielny dodatek, który mocno namiesza w serii SpellForce

THQ Nordic zapowiedziało premierę samodzielnego dodatku do SpellForce 3 zatytułowanego Soul Harvest. To rozszerzenie osobliwej mieszanki RTS z RPG wprowadzi nową kampanię, gwarantującą około 20 godzin wyśmienitej zabawy oraz szereg nowości. Z tej okazji deweloper zaprezentował również nowy trailer, który możecie obejrzeć w tym artykule.

Jak w każdej grze z serii SpellForce także i tym razem będziemy rozwijać naszych bohaterów dzięki rozwiniętym drzewkom umiejętności. Poprowadzimy naszą armię do zwycięstwa w nowym, opartym na sektorach systemie RTS. Ponadto w rozszerzeniu ma ulec zmianie mechanika jednostek wojskowych, dodatkowo pojawią się również jednostki latające. Do dyspozycji będziemy mieli pięć grywalnych frakcji: ludzi, orków, elfy, krasnoludy i mroczne elfy. Każda z frakcji wymaga użycia innej taktyki.

Zobacz także: Virtus.pro ściąga do siebie Snaxa, TOAO i… Grubego? 

Soul Harvest będzie zawierał nową kampanię, nowe umiejętności i skile. Według zapewnień dewelopera większy nacisk został położony również na kwestie taktyki. Nowością w stosunku do podstawowej wersji gry będzie możliwość prowadzenia frakcji krasnoludów i mrocznych elfów. Zmianie uległ również interfejs użytkownika.

Poniżej trailer zapowiadający dodatek:

Premiera SpellForce 3: Soul Harvest będzie miała miejsce w 2 kwartale przyszłego roku. W tej sytuacji macie jeszcze trochę czasu, aby skończyć fabułę podstawki

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię