Strona głównaKonsoleNadchodzi pierwsze DLC do Marvel Spider-Man a już jutro darmowa aktualizacja

Nadchodzi pierwsze DLC do Marvel Spider-Man a już jutro darmowa aktualizacja

Dzisiaj rano Ryan Smith z Insomniac Games ujawnił kilka szczegółów dotyczących pierwszego DLC do Marvel Spider-Man zatytułowanego The Heist. Będzie to pierwszy z trzech rozdziałów, które tworzą pakiet City That Never Sleeps.

Pierwsze DLC wprowadza nowe misje, wrogów, wyzwania, trofea oraz trzy nowe kostiumy. Fabuła dodatku koncentruje się na kradzieży w muzeum sztuki, które krzyżuje ponownie losy Petera Parkera z Felicią Hardy, znaną również jako Black Cat. Insomniak przy tworzeniu postaci Black Cat współpracował z ilustratorem Marvela Adim Gravonem.

Premiera DLC The Heist zapowiedziana jest na 23 października i można go kupić w pakiecie The City That Never Sleeps za 84 złote. Co ciekawe w polskim sklepie PlayStation nie jest dostępny w chwili obecnej osobno.

A już jutro zostanie udostępniona aktualizacja do Marvel Spider-Man oznaczona numerem 1.07, a wraz z nią nowy tryb Gra+. Będziemy mogli zagrać ponownie ze wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami oraz ukończyć grę na poziomie trudności Ultimate.

Wraz z aktualizacją czekają nas nowe trofea do zdobycia. Będą one powiązane zarówno z trybem Gra+ jak i poziomem trudności Ultimate. Kolejna zmiana to możliwość obracania naklejek w trybie zdjęć. Aktualizacja wprowadzi również kilka drobnych poprawek.

Dopiero teraz zacznie się prawdziwe granie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię