Strona głównaGryAktualnościStar Wars Jedi: Fallen Order – dlaczego główna postać jest mężczyzną?

Star Wars Jedi: Fallen Order – dlaczego główna postać jest mężczyzną?

Studio Respawn jest zasypywane pytaniami dlaczego główna postać Star Wars Jedi: Fallen Order jest człowiekiem i mężczyzną. Wielu interesuje dlaczego z tak bogatego uniwersum gatunków humanoidalnych wybrali właśnie człowieka. Jedną z przyczyn była bohaterka najnowszej trylogii Rey, ale nie tylko.

Zaplanowane na jesień Star Wars Jedi: Fallen Order jest jednym z najbardziej interesujących tytułów na jakie czekam. Tytuł będzie dawał nam do dyspozycji wyłącznie jedną postać, co może nieco dziwić, zważywszy, że takie Jedi Academy pozwalała nam wybierać zarówno gatunek jak i płeć głównej postaci. Respawn zasypywane pytaniami w tej sprawie odpowiedziało, zaspokajając tym samym ciekawość graczy.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – w grze nie przetniecie nikogo mieczem świetlnym

Przy wyborze głównego bohatera zastanawialiśmy się czy warto decydować się na jakąś inną kosmiczną rasę, myśleliśmy też nad jego płcią. Ostatecznie podjęliśmy taką a nie inną decyzję z powodu Rey, która była wtedy niejako twarzą Gwiezdnych Wojen i wybór męskiego bohatera miał najwięcej sensu. Nie zdecydowaliśmy się również na obcą rasę, bo doszliśmy do wniosku, że sporo osób poczułoby się wyalieniwanych takim wyborem. Chcieliśmy mieć pewność, że między graczem i głównym bohaterem wytworzy się realna, ludzka więź.

Zobacz: EA Play: Pierwszy gameplay Star Wars Jedi: Fallen Order wygląda świetnie

Czy to było dobre podejście? Przekonamy się po premierze, która zapowiedziana jest na 15 listopada na PC, Xbox One oraz PS4. Grę możecie zamówić przedpremierowo w naszym sklepie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię