Strona głównaKonsoleDevil May Cry już wkrótce na Nintendo Switch

Devil May Cry już wkrótce na Nintendo Switch

Capcom zapowiedziało, że jeszcze w te wakacje będziemy mogli zagrać w oryginalną wersję Devil May Cry z 2001 na konsolach Nintendo Switch. Czy możemy liczyć na pozostałe tytuły, które trafiły w zremasterowanej wersji również na PC?

Capcom zapowiedział, że jeszcze tego lata wypuści zremasterowaną wersję Devil May Cry z 2001 roku. Tytuł przeszedł już lifting ukazując się jako część Devil May Cry HD Collection wydanej na PC, Xbox One oraz PS4. Liczymy, że pierwsza cześć jest również zapowiedzią nadejścia pozostałych tytułów.

Zobacz: Devil May Cry 5 – koniec z cenzurą! No prawie…

Na razie nie są znane szczegóły wersji Nintendo Switch. Co ciekawe na początku tego roku Hidaki Itsuno zapytany o plotki dotyczące udostępnienia Dante w Smash odpowiedział:

Devil May Cry nigdy nie gościł na platformie Nintendo. Tak więc wydaje się, że pierwszą rzeczą do zrobienia byłoby umieścić Devil May Cry na platformie Nintendo, w jakiejkolwiek formie i w jakiejkolwiek grze.

Zobacz: Devil May Cry 5: Nude mod pozwala rozebrać Lady i Nico

Wydaje się zatem dość prawdopodobne, że Dante zagości na Switch nie tylko w swojej grze, ale również w Smash. Oby tak się stało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię