Strona głównaGryAktualnościNa TGA 2019 zobaczymy około 10 nowych gier, ale nie Resident Evil...

Na TGA 2019 zobaczymy około 10 nowych gier, ale nie Resident Evil 3

Geoff Keighley – pomysłodawca i organizator The Game Awards 2019 – przyznał, że w trakcie gali zobaczymy około 10 nowych, nigdy wcześniej nie pokazywanych gier. Niestety, nie będzie wśród nic Resident Evil 3 Remake.

Już za niecały tydzień odbędzie się The Game Awards 2019, czyli gala rozdania najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w branży gamingowej. TGA nazywane się growymi Oskarami. Co roku w trakcie imprezy deweloperzy prezentują też wiele nowych produkcji, które nigdy wcześniej nie były nigdzie prezentowane. Geoff Keighley – pomysłodawca i organizator imprezy przyznał, że w tym roku będzie takich gier mniej więcej 10. Jedną z nich może być produkcja single player w uniwersum League of Legends.

– Mamy kilka nowych gier, które zostaną zapowiedziane w trakcie gali. Myślę, że jest około 10 produkcji, które zostaną pokazane, a nigdy wcześniej nie zostały zaprezentowane i nikt o nich nie słyszał. Oczywiście, jak zawsze, w Internecie jest mnóstwo nietrafionych plotek, ale zabawnie jest je czytać – skomentował sprawę Geoff Keighley.

Keighley przyznał też, że na The Game Awards 2019 na pewno nie zobaczymy Resident Evil 3 Remake. Dzięki temu jeszcze bardziej prawdopodobna wydaje się plotka, według której gra zostanie zaprezentowana jeszcze przed imprezą. Szkoda, że na razie nie znamy żadnych szczegółów. Być może będzie to coś organizowanego przez Capcom, a być może Sony PlayStation State of Play? Oczywiście jest też spora szansa, że grę zobaczymy dopiero na Jump Festa w dniach 21-22 grudnia lub dopiero w przyszłym roku.

The Game Awards 2019 rozpocznie się 13 grudnia około godziny 2:30 rano czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię