Strona głównaKonsoleThis War of Mine na Nintendo Switch - legendarna polska gra trafia...

This War of Mine na Nintendo Switch – legendarna polska gra trafia na kolejną platformę

Dzisiaj na konsole Nintendo Switch trafiła antywojenna opowieść This War of Mine. Ta stworzona przez 11 bit studios gra przedstawia wojnę z perspektywy cywilów zmagających się z trudami codziennego życia w samym środku konfliktu zbrojnego.

W grze stajemy na czele grupki ocalałych, których głównym celem jest przeżycie w nowej wojennej rzeczywistości. Codzienna walka o przetrwanie to nie tylko eksploracja ruin miasta pod osłoną nocy w poszukiwaniu żywności, lekarstw i materiałów niezbędnych do codziennej egzystencji. To także troska o kompanów w niedoli oraz wzajemne wsparcie w tych ciężkich czasach.

Zobacz także: Nintendo nie ma planów na wprowadzenie N64 Classic

Nasze zajęcia wyznaczane są przez cykl dni i nocy. W ciągu dnia snajperzy nie pozwalają nam opuścić kryjówki, ten czas musimy poświęcać na odpoczynek, przygotowywanie posiłków, handel i opiekę nad mieszkańcami naszego azylu. Noc to czas łowów, podczas których przeszukujemy okoliczne ruiny, aby wejść w posiadanie niezbędnych do przetrwania przedmiotów.

This War of Mine: Cemplete Edition zawiera dodatek Father’s Promise oraz The Little Ones, a także wszystkie rozszerzenia, jakie zostały i zostaną wydane w przyszłości, bez żadnych dodatkowych opłat. Gra dostępna jest w cenie ok. 40 dolarów na Nintendo eShop w wersji cyfrowej. Na półki sklepowe trafiła również wersja pudełkowa.

Z okazji premiery gry deweloper przygotował dedykowany trailer:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię