Strona głównaKonsoleZnamy tytuły, jakie dostaniemy w ramach Nintendo Switch Online w listopadzie i...

Znamy tytuły, jakie dostaniemy w ramach Nintendo Switch Online w listopadzie i grudniu

Nintendo opublikowało listę gier, które już wkrótce staną się częścią platformy Nintendo Switch Online. W listopadzie subskrybenci usługi otrzymają dostęp do Metroid, Mighty Bomb Jack i TwinBee. Nintendo ujawniło również gry, jakie zostaną dodane do biblioteki w kolejnym miesiącu.

Metroid do jedna z ikona NES-a, którą powinien znać każdy szanujący się fan retro. Mighty Bomb Jack to platformówka, w której gracz zbiera bomby i przemierza kolejne poziomy. TwinBee to gra typu shut em up z trybem dla jednego oraz dwóch graczy. Poza Metroidem dwa pozostałe tytuły nie urywają żadnych części ciała.

Zobacz także: YouTube i Netflix nadchodzą na Nintendo Switch

W grudniu sytuacja wygląda nieco lepiej Wario’s Woods, Ninja Gaiden i Adventures of Lolo. Wario’s Woods to gra typu puzzle, w której manewrujemy żabami na dole ekranu, aby usunąć potwory z ekranu. Ninja Gaiden to jednoosobowa platformówka, klasyka NES. Adventures of Lolo to gra akcji dla jednego gracza, w której poruszamy się po pokojach zbierając klejnoty i unikając wrogów.

Więcej na temat gier dostępnych w ramach Nintendo Switch Online znajdziecie w poniższym materiale udostępnionym przez Nintendo:

Zobacz także: Nintendo do końca marca musi sprzedać jeszcze 15 milinów konsol

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię