Strona głównaGryAktualnościTwórca Anthem przechodzi do zespołu Dragon Age 4

Twórca Anthem przechodzi do zespołu Dragon Age 4

Wygląda na to, że to nie koniec zmian w BioWare. Christian Dailey, twórca Anthem przechodzi teraz do zespołu Dragon Age 4, gdzie obejmie stanowisko producenta wykonawczego.

Niedawno doi sieci trafia informacja o odejściu z ekipy BioWare Hudsona i Darraha, o czym przeczytacie w naszym poprzednim artykule. Teraz ogłoszono, że Christian Dailey obejmie stanowisko producenta wykonawczego.

Nie jest to dobry moment na tego typu ruchy personalne. Anthem jest obecnie w fazie zmian. BioWare planuje wprowadzić do gry specjalizacje oraz odblokować nowe umiejętności do odblokowania zamiast łupów. Zmiany te są nadal testowane przez zespół jednak nic nie ostała jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Z kolei Dragon Age 4 jest obecnie na początkowej fazie rozwoju i na temat gry nie wiadomo zbyt wiele. Na początku tego roku mieliśmy okazję zobaczyć swego rodzaju zwiastun, ale ujawniał on bardzo niewiele poza projektem niektórych postaci i otoczenia. Według zapowiedzi kolejna cześć ma się skupić na Dead Wolf, którego tożsamość została ujawniona w Dragon Age: Inquisiton’s Trespasser DLC. Pozostaje mieć nadzieję, że zmiany te nie wpłyną negatywnie na jakość żadnej z gier.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – wyciekły mapy i skiny Sezonu 1

Należy jednak pamiętać, ze scenarzysta Dragon Age, Patric Weekes nadal jest na pokładzie zespołu DR4 i jest autorem ciekawych historii oraz postaci w Mass Effect. Jest również autorem powieści Dragon Age: The Masked Empire oraz scenarzystą DLC Trespasses. To wróży dobrze fabule kolejnej części gry, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę, że ma to być niejako kontynuacja wydarzeń przedstawionych w DLC.

Anthem dostępne jest na PC, Ps4 i Xbox One. Dragon Age 4 nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamerant
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię