Strona główna Esport Tylko jeden gracz na świecie prawidłowo przewidział wyniki Worldsów!

Tylko jeden gracz na świecie prawidłowo przewidział wyniki Worldsów!

- Reklama -

Pick’Em tegorocznych Worldsów to prawdziwy koszmar każdego fana League of Legends. Sądziłem, że nikomu nie udało się przewidzieć dokładnych wyników na Mistrzostwach Świata w LoL-u. Ale okazuje się, że jest jeden gracz, który zrobił to perfekcyjnie. 

Pick’Em to tradycyjna zabawa, w której gracze przewidują wyniki Worldsów. Im lepiej im pójdzie, tym mają szansę na lepsze nagrody w postaci skinów. Jednak w tym roku wyniki są tak zaskakujące, że aż trudno uwierzyć, że jest na świecie osoba, która wszystko to przewidziała. Tym graczem jest ktoś o pseudonimie WanderingRictiq. Dokładnie przewidział on awans Cloud9, Fnatic, Invictus i G2 Esports do półfinałów tegorocznych Worldsów. 

Kto jego zdaniem wygra kolejne mecze? Według WanderingRicitiq do finału awansują – Fnatic, po wygranej z Cloud9 oraz G2 Esports, pokonując Invictus Gaming. Z kolei mistrzami świata zostaną Rekkles i spółka. Mam nadzieję, że wspominany gracz jednak nie ma racji. Na pewno wielu polskich kibiców liczy, że puchar podniesie jednak Marcin ‘Jankos’ Jankowski. 

Kolejne mecze w ramach Worlds 2018 zostaną rozegrane w najbliższy weekend. W sobotę zmierzą się zawodnicy G2 Esports z Invictus Gaming, a w niedzielę obejrzymy pojedynek Cloud9 z Fnatic. Myślicie, że któraś z europejskich drużyn awansuje do finału?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE