Strona głównaWiadomościOprogramowanieUsługa GeForce NOW powiększa swój zasięg, jeszcze w tym roku mają do...

Usługa GeForce NOW powiększa swój zasięg, jeszcze w tym roku mają do niej trafić kolejne kraje

Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że dzięki partnerstwu w ramach GeForce NOW Alliance, nastąpi dalsze rozszerzenie globalnego zasięgu gier w chmurze. Jeszcze w tym roku usługa GeForce NOW trafi do Australii, Turcji oraz Arabii Saudyjskiej.

Coraz większa liczba dostępnych gier dla coraz większej liczby graczy to podstawy udanego cloud gamingu. Współpraca z firmami telekomunikacyjnymi z całego świata, w ramach GeForce NOW Alliance, sprawia że strumieniowanie gier jeszcze szybciej trafia do nowych rejonów świata.

Przypominamy, że GeForce NOW Alliance to partnerstwo dostawców usług telekomunikacyjnych korzystających ze zoptymalizowanych serwerów NVIDIA RTX do rozszerzania i ulepszania grania w chmurze. Powstało w momencie, gdy sieci 5G zaczęły nabierać realnych kształtów. Teraz gdy rośnie ich dostępność, operatorzy mają gotowe rozwiązanie, które umożliwia im wprowadzenie grania w chmurze do swoich sieci.

Dzięki serwerom RTX partnerzy skupieni w usługi NVIDII mogą zapewnić swoim użytkowników minimalne opóźnienia w czasie rozgrywki. Daje im to także możliwość zaprezentowania klientom jakości ich infrastruktury szerokopasmowej oraz 5G.

Trzej najnowsi partnerzy NVIDIA, czyli Pentanet (Australia), Turkcell (Turcja) oraz Zain KSA (Arabia Saudyjska) spodziewają się uruchomienia usługi w swoich krajach jeszcze w tym roku.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie NVIDII

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię