Strona głównaGryAktualnościValorant - szczegóły aktualizacji 1.05

Valorant – szczegóły aktualizacji 1.05

Nadchodzi drugi akt. Zanim na dobre wrócicie do trybu rankingowego w Valorant, warto zapoznać się z listą zmian w najnowszej aktualizacji 1.05.

Nadszedł bardzo ważny moment dla fanów Valoranta. Oficjalnie zakończył się pierwszy akt gry, a razem z nim Battle Pass oraz sezon rankingowy. Na dzień przed rozpoczęciem drugiego aktu, Riot Games przybliżył graczom zmiany, jakich doczekamy się jutro na oficjalnych serwerach.

Zobacz: Valorant – profesjonalny gracz krytykuje nowego agenta

Patch_Notes_Highlights_105-pol.jpg
Aktualizacja 1.05 w skrócie

Głównym przedmiotem aktualizacji jest oczywiście Killjoy, nowa agentka. Poznaliśmy już jej wygląd, umiejętności, a nawet wstępną historię. Już jutro będzie można przetestować ją w oficjalnych meczach. Kolejną nowością obok Killjoy jest wersja beta trybu Deathmatch.

Ponadto, kilku zmian doczekała się Raze. Gwóźdź Programu został nieco spowolniony, co da rywalom więcej czasu na reakcję, kiedy zorientują się, że agentka odpaliła ulta. Obrażenia Bombowej Paki spadły również z 75 do 50 punktów zdrowia.

Drugi akt to również rozpoczęcie nowego systemu rankingowego, który niedawno przedstawił Riot Games. Do rozegrania będziecie mieli trzy placementy, jeżeli mieliście rangę w poprzednim sezonie, lub pięć, jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z Valorantem. W początkowych meczach największe znaczenie będą miały wasze osiągi.

Wszystkie szczegóły aktualizacji 1.05 znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Przerwa techniczna na wprowadzenie patcha potrwa ok. cztery godziny i rozpocznie się w środę, 5 sierpnia o 4:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię