Strona głównaGryAktualnościWielkie otwarcie sklepu Discord

Wielkie otwarcie sklepu Discord

Discord uruchomił właśnie globalną wersję swojego sklepu z grami wraz z usługą subskrypcji Nitro. Pierwsza wersja sklepu została udostępniona w sierpniu wyłącznie dla graczy z Kanady. Obecnie w ofercie sklepu możemy znaleźć specjalnie wyselekcjonowane tytuły w tym Frostpunk.

Wśród dostępnych tytułów znalazły się również takie hity jak Red Faction Guerrilla Re-Mars-Stered, Subnautica i Pillars of Eternity 2 oraz kilka gier „First on Discord”, które nie są dostępne na innych platformach.

W sprawie zajął głos współzałożyciel Discord Jason Citron:

Discord zawsze polegał na zbliżaniu ludzi do gier, teraz dostarczamy gry ludziom, jako sklep oraz usługa subskrypcji gier Nitro. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy pomóc świetnym programistom wypromować swoje gry na rynku i pomóc graczom znaleźć coś nowego i wspaniałego.

Program Discord’s Niro będzie działać podobnie jak Origin Access, za 10 dolców miesięcznie subskrybenci będą mieli dostęp do ponad 60 gier. Citron powiedział, że kolejne tytuły będą dodawane w regularnych odstępach czasu, a niektóre mogą zostać zmienione po wygaśnięciu kontraktów. Co dziwne większość gier dostępnych w usłudze Nitro nie jest dostępna w sklepie Discord. Na razie nie zostało to oficjalnie wyjaśnione.

Wygląda też na to, że na ten moment Discord nie ma za dużo środków, aby ruszyć pełną parą z promocjami znanymi chociażby ze Steama. GabeN szykuje nam mega promocję na 100-lecie odzyskania niepodległości.

A Wy, co sądzicie o nowej platformie z grami? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię