Strona główna Gry Aktualności Wojenne Historie, czyli tryb solo Battlefield V - zobacz zwiastun

Wojenne Historie, czyli tryb solo Battlefield V – zobacz zwiastun

- Reklama -

Battlefield V to nie tylko znakomity tryb multiplayer, to także wspaniale przeżycia w trybie solo. Możemy się o tym przekonać oglądając najnowszy trailer udostępniony przez DICE i okraszony narracją brytyjskiego aktora Marka Silvera, który zabierze nas na narty.

Zgodnie z opisem trailera, w trybie dla jednego gracza będziemy stawiać opór niemieckiej okupacji w Norwegii, sabotować za liniami wroga, jako niepozorny tajny agent brytyjskich sił zbrojnych. Opis wspomina również o długo oczekiwanej opowieści o losach nazistowskiego czołgisty w The Last Tiger.

Kampania dla jednego gracza w Battlefield V została podzielona na sześć krótkich kampanii, kryjących się pod wspólną nazwą War Stories. DICE potwierdziło, że Battlefield wystartuje z trzema takimi historiami oraz prologiem, a The Last Tiger zostanie dodane w grudniu.

W poniższym materiale zobaczymy również kilka powietrznych oraz morskich walk, które nie pasują do historii z opisu. Możemy się zatem spodziewać, że w kolejnych Historiach Wojennych trafimy na pokład samolotu i na pełne morze.

A teraz zapraszamy na film:

Zapowiada się całkiem ciekawie. I jeszcze mały bonus zza kulis, ale uważajcie, bo jest trochę bluzgania.

Premiera Battlefield V już 20 listopada i będzie mocną konkurencją dla Call of Duty: Black Ops 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE