Strona głównaKonsoleXbox Games Studios chce wydawać gry co trzy miesiące

Xbox Games Studios chce wydawać gry co trzy miesiące

Zgodnie z zapowiedziami Microsoftu ich studio deweloperskie pracuje równolegle nad kilkoma projektami. Teraz zapewnia, ze w przyszłości chce wydawać nowe gry co trzy lub cztery miesiące.

Matt Booty, szef Xbox Game Studios podczas wywiadu dla serwisu GamesRadar porównał działania firmy do budowy elektrowni atomowej, która po zgromadzeniu odpowiedniej ilości uranu jest w stanie generować duże ilości energii, dzięki reakcji łańcuchowej.

Zobacz: Na PlayStation 5 pogramy w gry z PSX, PS2, PS3 i PS4? Na to…

Naszym celem jest wydawanie gier mniej więcej co trzy, cztery miesiące. Wcześniej jednak musimy wykonać trochę pracy. Nie jest to łatwe, ale jesteśmy już blisko osiągnięcia celu. Czujemy się świetnie wchodząc w 2020 rok i okres przygotowań do premiery Xbox Scarlett z naszym katalogiem gier.

Według Booty’ego nowa konsola Microsoftu otrzyma znacznie więcej tytułów niż było dostępnych na Xbox One. Faktycznie produkcji własnych Microsoftu było tyle co kot napłakał, w porównaniu do liczby gier na PS4.

Zobacz: Microsoft ogłasza 50 nowych gier dla Xbox Game Pass. Wśród nich Wiedźmin i Final…

Niedawno w jednym z wywiadów podobnie wypowiadał się także Aron Greenberg, który przyznał, że pracuje obecnie nad największą liczba gier w historii. Co z tego wyjdzie czas pokaże.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię