Advertisement
Strona głównaKonsoleXbox One X w wersji Cyberpunk 2077 w dobrej cenie

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 w dobrej cenie [aktualizacja]

Microsoft ruszył z oficjalną sprzedażą konsoli Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077. To efekt współpracy między firmą z Redmond a CD Projekt RED. Na szczęście konsola nie kosztuje majątku.

Konsola Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077 została zapowiedziana już kilka tygodni temu. Powstaje ona przy współpracy Microsoftu i polskiego studia CD Projekt RED. Pomimo tego, że gra zadebiutuje dopiero we wrześniu, to już teraz możecie zakupić Xboksa stylizowanego na cyberpunkowy świat. Co kluczowe w tej sprawie, urządzenie nie kosztuje majątku. Wręcz przeciwnie. Cenę można potraktować jako okazję.

Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 oficjalnie zadebiutował w sklepie Microsoftu w cenie zaledwie 1399 zł. Czemu zaledwie? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Po pierwsze, to limitowana edycja urządzenia, więc dostępna w ograniczonej liczbie. Po drugie, w zestawie znajduje się także kontroler stylizowany na Cyberpunk 2077, a także sama gra CD Projekt RED. O ile pad to standardowe wyposażenie każdego pudła z konsolą Xbox One X, o tyle dołączona gra to oszczędność rzędu 250 zł. Tym samym za samo urządzenie płacimy tak naprawdę 1150 zł. Tym bardziej, że dostawa jest bezpłatna.

Jakby tego było mało, to Microsoft przyszykował dodatkowe promocje. Kupując konsolę w limitowanej edycji możecie zaoszczędzić 20% na dodatkowym kontrolerze. Dzięki temu standardowy model będzie kosztował około 185 zł, a w wersji Cyberpunk 2077 niecałe 210 zł. Oprócz tego otrzymacie też 40% rabatu na abonament Xbox Live Gold, więc półroczna wersja to wydatek tylko 90 zł. To wszystko sprawia, że zakup Xbox One w limitowanej edycji Cyberpunk 2077 to tak naprawdę całkiem niezła okazja. Tym bardziej dla kolekcjonerów.

Aktualizacja: Jak wynika z opisu urządzenia na karcie katalogowej w amerykańskim sklepie Walmart, każdy kto kupi konsolę w tej specjalnej wersji, otrzyma pierwszy dodatek do Cyberpunka 2077 za darmo!

Konsola Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię