Strona głównaKonsoleZnamy już tytuły w majowym PS Plus. Jest tak fantastycznie jak w...

Znamy już tytuły w majowym PS Plus. Jest tak fantastycznie jak w Games with Gold

Sony opublikowało już listę gier jakie zostaną udostępnione w ramach PlayStation Plus. Patrząc na tytuły, śmiało można powiedzieć, że jest podobna kicha jak w przypadku Games with Gold od Microsoftu.

Oferta Sony od marca została okrojona do dwóch tytułów na PS4. W myśl tej zasady moglibyśmy spodziewać się czegoś porządnego, niestety możemy pomarzyć. Zgodnie z rosyjską stroną sony w tym miesiącu na nasze PS4 trafią:

  • Overcooked – w grze trafiamy do Cebulowego Królestwa, które jest atakowane przez prastare zło. Przeciwnika można zjeść, co uratuje ludzkość przez śmiercią. Jednak do jego przyrządzenia potrzebni są najlepsi kucharze, którymi stają się gracze. Kampania stawia nas przez coraz trudniejszymi wyzwaniami kulinarnymi. Ich wykonanie pozwoli nam uratować świat.
  • What Remains of Edith Finch – tytuł jest zbiorem krótkich historii opowiadających o losach amerykańskiej rodziny, nad którą wisi tajemnicza klątwa. Akcja gry rozgrywa się na przestrzeni 100 lat. Rozpoczynamy na początku XX wieku by zakończyć na czasach współczesnych.

Na upartego można powiedzieć, że da się pobrać jednak biorąc pod uwagę wcześniej udostępniane tytuły jak chociażby Conan Exiles, to ten miesiąc wypada naprawdę blado. A co Wy o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię