Strona głównaGryAktualnościAlien: Trwają prace nad strzelanką MMO w uniwersum Obcego

Alien: Trwają prace nad strzelanką MMO w uniwersum Obcego

Wielu graczy było rozczarowanych, gdy okazało się, że Alien: Blackout będzie grą mobilna, a nie pełnym tytułem na PC czy konsole. Jednak wszyscy, czekający na kolejny tytuł w uniwersum obcego nie zawiodą się, jak informuje FoxNext, Blackout nie jest jedyną grą, nad jaką obecnie trwają prace.

W zeszłym roku FoxNext potwierdziło, że nowy Alien dla PC i konsol jest rozwijany w Cold Iron Studios, a w niedawnym komunikacie prasowym zakomunikowano, ze nadal tak jest i dodano, że nie należy tego łączyć z Alien: Blackout. FoxNext potwierdził, że poza Blackout jest jeszcze więcej historii Amandy Ripley, które wkrótce zostaną ogłoszone.

Zobacz: System automatycznie zaktualizował mu się do Windowsa 10. Pozwał Microsoft

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym:

Cold Iron Strom, jest również w trakcie pracy nad strzelanką MMO osadzoną w uniwersum Alien. Gra będzie wydana na konsole i PC.

Dodatkowo fanów powinien uspokoić wpis na oficjalnym koncie na Twitter:

Muszę przyznać, że strzelanka MMO w świecie Obcego może być ciekawym doświadczeniem. Tylko czy fani Isolatnion tego się spodziewali i czy taki tytuł ich zadowoli? Na tym etapie nie można jeszcze wydawać wyroku. Musimy spokojnie poczekać aż  zobaczymy lub usłyszymy coś konkretnego na temat gry. Gdy tylko dotrzemy do takich informacji damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię