Strona głównaGryAktualnościAnthem: zamknięte testy alpha już w przyszłym miesiącu

Anthem: zamknięte testy alpha już w przyszłym miesiącu

Już za chwilę setki osób będą sprawdzać bardzo wczesną wersję najnowszej gry BioWare. Od jej jakości będzie zależeć wiele posad…

BioWare ma sporo do udowodnienia swoim fanom, że Mass Effect, Baldur’s Gate oraz KOTOR nie były dziełem przypadku. Ich dwie kolejne premiery zadecydują także o dalszej przyszłości studia pod kuratelą Electronic Arts. Do ocen i recenzji Dragon Age 4 jeszcze daleko, bowiem twórcy zdradzą pierwsze informacje o grze dopiero w grudniu. Dużo szybciej opinie wypłyną na temat Anthem.

Kooperacyjna strzelanka TPP, za trochę więcej niż tydzień, zostanie udostępniona niektórym z graczy w ramach zamkniętych testów alpha. Te rozpoczną się dokładnie 8 grudnia na platformie PC, Xbox One i PS4. Twórcy nie pozwolą jednak za długo pobawić się wczesną wersją gry, bo testy potrwają zaledwie 2 dni.

Jeśli macie ochotę znaleźć się w gronie (nie)szczęśliwców mogących sprawdzić aktualny stan Anthem, to powinniście przejść na stronę wydawcy i zgłosić gotowość do gry. Wymagane będą Wasze prawdziwe dane i konieczność podpisania klauzuli poufności, za której nieprzestrzeganie grozi wiele niedobrych rzeczy. Zapisy przyjmowane są do 3 grudnia.

Gdyby jednak nie udało się trafić do zamkniętych testów alhpa, to nie przejmujcie się zbytnio. W przyszłości na pewno pojawią się kolejne okazje do darmowego przegrania Anthem przed premierą…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię