Strona głównaGryAktualnościDragon Age 4 kolejną grą, którą zobaczymy na The Game Awards?

Dragon Age 4 kolejną grą, którą zobaczymy na The Game Awards?

Przyszłotygodniowe The Game Awards 2018 zapowiada się na coś o wiele większego niż tylko wręczenie prestiżowych nagród za najlepsze gry roku. W trakcie wydarzenia zaprezentowanych ma być wiele nowych gier. Wielkość niektórych tytułów zaskakuje.

Na The Game Awards 2018 zobaczymy ponad 10 nowych gier, które nigdy wcześniej nie były prezentowane. Nie każda z nich to będzie produkcja AAA, ale i tak plotki na temat niektórych tytułów zaskakują. Już teraz mówi się o pierwszej prezentacji Alien: Blackout oraz Superman: The World’s Finest produkcji Rocksteady. Teraz do tego grona dołącza marka chyba jeszcze większa, czyli Dragon Age 4!

Tak, na The Game Awards 2018 najprawdopodobniej zobaczymy czwartą część Dragon Age. Prace nad grą trwają już od dłuższego czasu i być może BioWare w końcu jest gotowe, aby pokazać tego efekty. Informacja częściowo została potwierdzona przez Caseya Hudsona, czyli głównego menadżera BioWare. Przyznał on, że informacje na temat Dragon Age 4 zostaną ujawnione w grudniu i stąd wnioski, że prezentacja odbędzie się na The Game Awards. Ostatniego miesiąca roku nie odbywa się żadna inna, duża impreza, a tak cenna marka zasługuje na odpowiednią oprawę.

Zobacz także: Najpierw Anthem, potem Dragon Age 4 i wreszcie Mass Effect 5?

Szkoda, że The Game Awards 2018 rozpocznie się w piątek (7 grudnia) o 2:30 rano czasu polskiego. Ale nie byłaby to pierwsza zarwana noc z powodu gier, prawda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię