Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAsassin’s Creed Valhalla – Pierwsze spojrzenie na osadę gracza

Asassin’s Creed Valhalla – Pierwsze spojrzenie na osadę gracza

Wiemy już, że jedną z aktywności w Assassin’s Creed Valhalla będzie rozbudowa własnej osady. Dyrektor kreatywny gry dał nam pierwsze spojrzenie na naszą sielankową wioskę.

Ashraf Ismail – dyrektor kreatywny  Assassin’s Creed Valhalla na swoim koncie na Twitterze udostępnił grafikę prezentującą osadę, która będzie domem Eivora. W treści postu czytamy:

Oto twój dom w Anglii. Spędź leniwe niedzielne na połowach w dokach, skonsultuj się ze swoim dowódcą wojennym lub doglądaj ludu. Dom jest tam gdzie serce.

Wygląda na to, że Valhalla da nam troszeczkę odpoczynku od ciągłych najazdów i grabieży. Co więcej, obecny w rogu grafiki kot sugeruje, że możemy mieć możliwość przygarnięcia również swojego zwierzaka.

Zobacz: Muzykę do Assassin’s Creed Valhalla napisze kompozytor serialu Wikingowie

Wiemy już, że w Assassin’s Creed Valhalla będziemy budowali własną osadę wikingów na terenie Anglii. Dodatkowo będziemy mogli ją rozbudować o warsztat kowalski, koszary, salon tatuażu i inne budynki.

W jednym z wywiadów Ashraf Ismail powiedział:

Osada jest kluczową cechą gry To co staramy się osiągnąć, jest wspaniałe. Chcemy, abyś poczuł, że to jest twój dom, że budujesz go dla siebie i pod koniec dnia wiele z tego co robisz wpłynie na możliwość jej rozbudowy i rozwój. Mamy mnóstwo budynków, które ludzie mogą zbudować. Każdy ma swoją funkcję.

Z innych wiadomości na temat Assassin’s Creed Valhalla, wiemy już, że do gry powróci śmiercionośne ukryte ostrze i zagramy tylko w 30 klatkach na sekundę. Nie zmienia to jednak faktu, że chcę w to grać. A Wy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię