Strona głównaGryAktualnościJeden z deweloperów Battlefield 5 dostał bana w Call of Duty: Black...

Jeden z deweloperów Battlefield 5 dostał bana w Call of Duty: Black Ops 4

Treyarch i Activision najwidoczniej nie lubią konkurencji do tego stopnia, że zbanowali w Call of Duty: Black Ops 4 jednego z programistów DICE pracującego nad Battlefield 5. Florian Le Bihan, główny projektant w Battlefield 5 umieścił na Twitterze post informujący o niezasadnym banie jaki dostał w Call of Duty: Black Ops 4.

Le Bihan uważa, że ban może mieć coś wspólnego z tym, że posiada niezłego skilla i w sieciowej rozgrywce wymiata jak na byłego prosa przystało. Aby udowodnić swoją niewinność, Le Bihan opublikował film pokazujący niektóre z jego najlepszych akcji.

Zobacz też: Activision i EA zarabiają miliardy na naszej głupocie

Poniżej Tweet zamieszczony przez Le Bihana, w którym taguje oba konta Treyarch:

W następnym poście napisał:

Proszę dołączcie to do swojego wspaniałego klipu, mój filmik, w którym zabijam innych graczy w Black Ops 4. Zaakceptujcie to także jako dowód mojego uznania waszej gry (proszę zdjąć bana).

Poniżej wspomniany film:

Nie ma tu żadnej ściemy post został umieszczony na zweryfikowanym koncie projektanta Battlefield V Floriana Le Bihana. Fani gry powinni go rozpoznać, bo w przeszłości udzielał się w rozmowach z graczami.

Niestety nie mamy możliwości sprawdzenia, jaki był rzeczywisty powód bana, a zamieszczony screen przez Le Bihana również tego nie zdradza. Może być to błąd albo zadziałał automat. Nie da się ukryć, że facet wymiata, w końcu kiedyś był profesjonalnym graczem.W każdym razie piłka jest teraz po stronie Treyarch.

Co zresztą możecie zobaczyć także tutaj:

Gdy tylko dowiemy się jak zakończyła się ta nieciekawa akcja, damy Wam znać. Swoją drogą to nie jest dobry PR dla CoDa biorąc pod uwagę, że gra ma spore problemy z wykorzystywaniem pamięci sprzętowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię