Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 z rajdami, eventami oraz czterema DLC – zapowiadają twórcy gry

Borderlands 3 z rajdami, eventami oraz czterema DLC – zapowiadają twórcy gry

Twórcy Borderlands 3 szykują dla nas sporo atrakcji w grze. Będziemy mieli rajdy, wydarzenia czasowe oraz cztery DLC. Żaden z graczy nie powinien narzekać na nudę. Szczegóły poniżej.

Według informacji przekazanych przez jednego z deweloperów Matta Coxa, serwisowi VG247, w grze będą występowały wydarzenia specjalne oraz rajdy. Przez rajdy możemy rozumieć duże trudne misje wymagające kilku graczy. Na razie jednak nie zdradza szczegółów, które mają pojawić się dopiero podczas E3. Dodaje jednak, że do gry trafią cztery fabularne DLC.

Zobacz: Borderlands 3 – wyciekł gameplay, a na nim loot i funkcje dla streamerów

Rajdy na bossów mieliśmy już w jednym z DLC do jednej z poprzednich części. Misje były tak zaprojektowane, że wymagały uczestniczenia kilku graczy, aby osiągnąć główny cel jakim było wyeliminowanie bossa, a przy okazji wykonanie innych zadań pobocznych. Czy podobnie będzie to wyglądało w Borderlands 3? Na razie nie wiemy, ale dowiemy się za miesiąc.

Zobacz: Ruszyły preordery Borderlands 3. Dostępne trzy różne edycje gry oraz season pass

Z innych ciekawostek, twórcy zapowiedzieli, że w Borderlands 3 będą mikrotransakcje, ale wyłącznie kosmetyczne. Do kupienia będziemy mieli tylko skórki i maski podobne do tych jakie znamy z Borderlands 2. Wydawanie kasy nie będzie miało przełożenia na zdobywanie przewagi w grze nad innymi. Premiera gry zapowiedziana jest na 13 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię