Strona głównaWiadomościStreamował przez 2000 kolejnych dni. Bez nawet jednego dnia przerwy!

Streamował przez 2000 kolejnych dni. Bez nawet jednego dnia przerwy!

Streamer o pseudonimie CohnCarnage osiągnął coś, co z jednej strony zasługuje na podziw, a z drugiej strony jest kompletnym szaleństwem i nigdy nie powinno się wydarzyć. Mężczyzna streamował przez 2000 kolejnych dni.

CohnCarnage jest pierwszą i prawdopodobnie jedyną osobą, która może pochwalić się takim wyczynem. Mężczyzna uruchamiał stream codziennie przez 2000 dni. Każda transmisja trwała przynajmniej 2 godziny, chociaż – jak sam mówi – 98 procent z nich mieściło się w zakresie od 6 do 10 godzin. W tym czasie nie zrobił sobie nawet jednego dnia przerwy! To 5,5 roku codziennego streamowania!

Zobacz: Dostała bana na Twitchu za powiedzenie, że są tylko dwie płcie?

Dopiero po osiągnięciu 2000 dni codziennego streamowania CohnCarnage zrobił sobie jeden dzień przerwy. W tym czasie opublikował też wideo na YouTubie, na który opowiada o swoim osiągnięciu. W najbliższym czasie nie zamierza go poprawiać i chce spędzać więcej czasu z rodziną. Nie oznacza to jednak, że porzucił streamowanie. Transmisje nadal będą się odbywać na jego kanale na Twitchu, który może pochwalić się w tym momencie 1,1 mln obserwujących.

Zobacz: Twitch z nową funkcją. Można oglądać 4 streamy jednocześnie

Z jednej strony to niezły wyczyn. Druga strona medalu jest taka, że w mojej opinii to już oznaka jakiejś choroby czy uzależnienia. Streamowanie codziennie przez 5,5 roku, bez względu na okoliczności i sprawy rodzinne – to nie jest normalne. Dobrze, że teraz CohnCarnage zamierza chociaż trochę odpuścić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię