Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – romanse będą rozbudowane jak te w Wiedźminie

Cyberpunk 2077 – romanse będą rozbudowane jak te w Wiedźminie

Jedną z mocnych stron Wiedźmina 3 była możliwość romansowania z czarodziejkami. Geralt podczas swoich wojaży nie stronił również o przygodnych relacji z napotkanymi niewiastami. CD Projekt RED zapewnia, że grając w Cyberpunk 2077 również czeka nas wiele możliwości nawiązania romansu.

Deweloper zapewnia, że opcje romansu w Cyberpunk 2077 będą nie mniej złożone rozbudowane niż w Wiedźminie 3. Co więcej ze względu na tematykę gry oraz czasy w jakich rozgrywa się jej akcja opcje romansu będą o wiele bardziej zróżnicowane. CD Projekt informował już o tym jakiś czas temu, jednak teraz dodał kilka szczegółów na temat mechaniki.

Zobacz: Ruszyła petycja w sprawie Cyberpunk 2077. Czego domagają się gracze?

W Cyberpunk 2077 w przeciwieństwie do Wiedźmina zobaczymy wiele scen z całkowicie gołymi postaciami. Co więcej będziemy mogli zapraszać NCP-ów do siebie na kolację ze śniadaniem. Gra nie będzie również ograniczała nas do nawiązywania romansów tylko z postaciami o odmiennej płci.

Według najnowszych informacji w grze będziemy mogli zarówno „zaliczać numerki” jak i nawiązywać długotrwałe i bardziej zażyłe relacje. Będą one powiązane z odrębnymi wątkami fabularnymi, podobnie jak miało to miejsce w Wiedźminie 3. Przynajmniej takie zapewnienia mogliśmy przeczytać na Twitterze w jednym z postów Pawła Sasko odpowiedzialnego za questy.

Zobacz: Cyberpunk 2077 otrzyma ogromne dodatki, jak Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 będzie również mocno nastawiony na wybory, które będą wpływały na otoczenie gracza. Deweloper zaplanował kilka scen finałowych, na które może mieć również wpływ przebieg romansów głównej postaci. Jakiś czas temu gracze pytali CD Projekt czy będzie można romansować z Johnnym Silverhandem granym przez Keanu Reevesa. Główny bohater Blade Runnera 2049 również miał nietypową relację z hologramem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię