Strona głównaGryAktualnościResident Evil 2 sprzedaje się lepiej niż pączki w Tłusty Czwartek

Resident Evil 2 sprzedaje się lepiej niż pączki w Tłusty Czwartek

Wydanie nowej wersji Resident Evil 2 było znakomitym posunięciem ze strony Capcom. W zaledwie miesiąc od premiery tytuł został sprzedany w ponad 4 milionach kopii na całym świecie.

Pierwotna wersja gry ukazała się w 1998 roku, po raz kolejny w nowej odsłonie mogliśmy zagrać w Resident Evil 2 w tym roku. Wspomnienia powróciły a sama gra okazała się sukcesem. Capcom oficjalnie potwierdził, że Resident Evil 2 Remake sprzedał się w ponad czterech milionach kopii na całym świecie od dnia premiery. To dowodzie, że podjęta przez dewelopera decyzja była słuszna.

Zobacz: Kompletnie naga Ada Wong w kolejnym modzie do Resident Evil 2

Oprócz ogłoszenia sukcesu sprzedażowego, Capom wydało pierwszy film z ekipa pracującą nad Resident Evil 2. Ekipa dzieli się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat gry. Capcom wspomina również o planach wspierania gry za pośrednictwem DLC i innych nadchodzących treści, do których należy DLC Ghost Survivors. Capcom na nadzieję, że Resident Evil jeszcze przez długi czas będzie dobrze się sprzedawał, a gracze będą zaangażowani w życie tytuł.

Zobacz: PUBG: Mobilna wersja gry pełna zombiaków z Resident Evil 2

Resident Evil 2 dostępny jest na PC, Xbox One oraz PS4. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać koniecznie przeczytajcie naszą recenzję.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię