Strona głównaKonsoleDevil May Cry 5 może powrócić do Xobx Game Pass

Devil May Cry 5 może powrócić do Xobx Game Pass

Devil May Cry 5 w zeszłym roku został usunięty z Xbox Game Pass. Wygląda jednak na to, że gra wkrótce może powrócić do usługi.

Xbox Game Pass to usługa subskrypcji dzięki, której w ramach miesięcznej opłaty mamy dostęp do setek gier. Niestety, żadna z nich nie jest nam dana na stałe i zdarza się jak w przypadku Devil May Cry 5 tytuł przestaje być dostępny w ramach usługi. Wiele jednak wskazuje na to, że DMC5 wkrótce powróci.

Zobacz: Ikea wprowadza atrapy next-genowych konsol

Na początku tego miesiąca wiele dużych tytułów opuściło usługę. Tymczasem Microsoft zapowiedział powrót dużej produkcji. Jeden z użytkowników Twittera ReForce zauważył, że DMC 5 pojawiło się w bibliotece xCloud dla użytkowników z Meksyku. Możemy zatem potraktować to jako zapowiedź udostępnienia gry również innym graczom w Game Pass.

Nawet jeżeli DMC5 powróci to na postawie udostępnionej grafiki możemy podejrzewać, że nie będzie to DMC5: Scecial Edition, która została wydana w listopadzie podczas premiery Xbox Series X. Wprowadza ona wiele nowych funkcji oraz optymalizuje grę pod nową generację konsol.

Devil May Cry 5 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię